D U K A P

Yükleniyor

Hakkımızda

10

Yıllık Tecrübe

Services

Plastik Kova ve Ambalajda Marka

Plastik kova ve her türlü ambalaj üretiminde 10 yıllık tecrübe hizmetinizde.

Konya merkezli başlayan ve gün geçtikçe tüm Türkiye'yi hedefleyen bir hikaye Dukap Ambalaj'ın hikayesi. Sektörde 10 yıllık plastik kova, turşu bidonu gibi tüm çeşitlerdeki plastik ambalaj ürünlerinin üretiminden pazarlama ve satış sonrası desteğine kadar her anlamda işin içinde olan bir çalışmanın ürünü olarak kuruldu.
Kurulmamız üzerinden geçen bu kısa sürede sektörde kazandığımız güven, kalite ve uygun maliyetle ürün tedariğini kıymetli müşterilerimizle buluşturmaya devam ediyoruz. Biliyoruz ki uzun bir yolumuz var. Ancak kaliteli ürünlerimiz ve müşteri odaklı hizmet anlayışımızla bu yolu kısaltacağımıza eminiz.
Ürün gruplarımız arasında yer alan yoğurt kovası, ayran şişesi, peynir kutusu ve her türden plastik kova çeşitleri ile plastikte akıllara gelebilecek her türlü ambalaj çeşidini sürdürülebilirlik sloganıyla müşterilerimizle buluşturmaya gayret ediyoruz. “Ambalajda Marka!” sloganımızla her zaman müşterilerimizin yanında olduğumuzu ve kaliteyi uygun maliyet çalışmalarıyla yakalama hedefimizden şaşmayacağımızı bildirmek isteriz.
Dukap Plastik Ambalaj ve toptan plastik tedarik hizmetlerinde Türkiye'nin 1 numarası olma hedefimizle her zaman en iyiye..

Sohbete Başla
Merhaba,
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?